Marka HERSE, wierna swoim korzeniom i tradycjom, przenosi nas w magiczny świat Warszawy. W swojej najnowszej kolekcji, nie tylko celebruje swoją historię i dziedzictwo, ale również sięga po świeżą perspektywę. Tworzy tym samym niejako klamrę obejmującą „HERSE z wczoraj” oraz „HERSE z dziś”.

KAMPANIA

Współpraca z hiszpańskim fotografem mody – Francisco González Calderónem pozwoliła HERSE na spojrzenie na Warszawę z perspektywy przybysza z zewnątrz, oczami artysty z innego kraju. Jego podejście pozbawione świadomości lokalnych kontekstów kulturowych i wrażliwość na detale, umożliwiły uchwycenie unikalnego charakteru miasta oraz wprowadzenie świeżego, międzynarodowego spojrzenia na dziedzictwo i kulturę Warszawy.

Kampania reklamowa stanowi nostalgiczny powrót do przeszłości, kiedy to wysyłanie pocztówek było popularnym sposobem dzielenia się wrażeniami z podróży. Centralnym motywem jest romantyczna wizja Warszawy, przenosząca nas w magiczną podróż ulicami miasta.
Bohaterowie sesji, niczym turyści odwiedzają kolejne malownicze miejsca. Ich ubrania doskonale współgrają z atmosferą otaczających ich przestrzeni, dodając stylu i elegancji romantycznemu krajobrazowi.

Ta „Warszawska Pocztówka” to również ukłon w stronę osób na całym świecie, które do tej pory nie miały okazji poznać uroku i piękna Warszawy i stanowi swego rodzaju zaproszenie do odbycia fascynującej podróży ulicami miasta celem odkrycia kultury, estetyki, doświadczeń i historii, które tylko Warszawa może zaoferować.

KOLEKCJA

Kolekcja została zaprojektowana tak, by jak najlepiej oddać ducha miasta oraz ukazać złożoność polskiej natury. Stonowane elementy przeplatają się więc z wyrazistymi wzorami oraz paletą barw, która przywodzi na myśl pełne kwiatów, wiosenne parki i ogrody. Tło dla nich stanowią zaś ikoniczne elementy architektury stolicy Polski, ukazujące jej bogactwo i różnorodność. Codzienność przeplata się tutaj ze światem marzeń, współczesność ze złożoną historią.

W najnowszej kolekcji HERSE odnaleźć można elementy inspirowane zarówno lokalnymi tradycjami, jak i nowatorskimi trendami, które z niewymuszoną lekkością przeplatają ze sobą „to co było” z „tym co jest”. Wyszukane tkaniny, klasyczne wzornictwo i nowoczesne akcenty sprawiają, że ubrania są zarówno eleganckie, jak i uniwersalne, przemawiając do bardzo szerokiego grona odbiorców na całym świecie. Ta eksploracja uniwersalnych wartości i estetyki podkreśla również międzynarodowe aspiracje marki, która głęboko wierzy w to, że polski rodowód to powód do dumy.

Każdy z elementów przygotowanych z myślą o kolekcji Wiosna / Lato 2024 odzwierciedla unikalny charakter i wartości marki, oferując klientom różnorodne opcje wyboru, spełniające zarówno codzienne potrzeby, jak i najwyższe oczekiwania w zakresie stylu i jakości. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób, ale bez względu na wybór, każdy reprezentuje wartości marki HERSE.

Fotograf:
Francisco González Calderónem

Modele:
Wiktoria Wanda Zielińska
Maciej Zieliński
Conrado Moreno Szypowski