Linia ZENITH to kwintesencja luksusu, najwyższej jakości oraz wyrafinowanego stylu. Jest to linia dopasowana do aktualnego sezonu, która jednocześnie skupia się na produktach stworzonych z wyjątkowych materiałów, cechujących się perfekcyjnym wykonaniem i najwyższą dbałością o detale. W kolekcjach linii ZENITH można znaleźć najlepsze tkaniny, precyzyjnie wykonane kroje i unikatowe detale, które sprawiają, że ubrania te są prawdziwymi dziełami sztuki.

Linia ZENITH adresowana jest do klientów, którzy poszukują wyjątkowych i ekskluzywnych produktów wyróżniających się na tle masowej produkcji oraz zapewniających niezrównaną jakość i doznania użytkowe. Wszystkie produkty z tej linii wykonywane są w bardzo limitowanych ilościach, co jeszcze wyraźniej podkręśla ich unikatowy charakter. 

Garnitury Zenith

 

Tkaniny, z których uszyliśmy marynarki i garnitury z lini Zenith pochodzą od topowych producentów, jednym z nich jest Ferla. Tkalnia została założona w 1880 roku przez Egidio Ferlę i do dziś jest jedną z topowych producentów materiałów na świecie, od lat nieprzerwanie tworząc najznakomitsze tekstylia. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskim regionie Biella, który na arenie międzynarodowej cieszy się mianem stolicy najlepszej jakości wełnianych tkanin.  Czytaj więcej

 

Marynarki Zenith

 

 

Tkaniny, z których uszyliśmy koszule z lini Zenith pochodzą od topowych producentów, jednym z nich jest Thomas Mason. Tkaniny od tego producenta słynną z bezkompromisowej jakości i uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Pierwsza fabryka została założona w 1796 w Lancashire w czasach postępującej rewolucji przemysłowej w Wielkiej Brytanii. Tkaniny od Thomas Mason szybko stały się ulubionymi wśród londyńskich krawców.