Zestaw ślubny Herse to nasza specjalna oferta przygotowana z myślą o wszystkich poszukujących garnituru weselnego. Mając na uwadze różne oczekiwania postanowiliśmy przygotować ofertę atrakcyjną dla możliwie najszerszego grona naszych odbiorców. W związku z tym zdecydowaliśmy się na dwa poniższe warianty.


ZESTAW ŚLUBNY RTW
Garnitur plus koszula – 3500 zł 

Spośród wszystkich oferowanych przez nas modeli gotowych garniturów, wybraliśmy dwa, które naszym zdaniem będą absolutnym strzałem w dziesiątkę. Klasyczny granat wykonany z całorocznej wełnianej tkany typu 4ply, dostępny w wariancie z klapami zamkniętymi lub z klapami otwartymi.

W zestawie znajduje się również pasująca, do garnituru i okazji, biała koszula, w jednej z trzech wersji do wyboru (klasyczna koszula na guziki, klasyczna koszula na spinki oraz koszula typu „pin collar”).

Ponadto istnieje możliwość dokupienia do garnituru pasującej kamizelki z naszej aktualnej kolekcji – wykonanej z zasadniczej tkaniny garniturowej lub też z innej, pasującej do garnituru, wełnianej tkaniny, tzw. „odd vest”.

W razie zaistnienia takiej potrzeby, wszystkie elementy zakupionego garnituru będziemy w stanie dopasować do sylwetki w ciągu 1-2 tygodni.


ZESTAW ŚLUBNY MTM
Garnitur plus koszula – 6000 zł

Ta oferta skierowana do osób poszukujących możliwości przygotowania garnituru idealnego na ten dzień, praktycznie od zera. Podobnie jak w wariancie RTW, także i tutaj zestaw składa się z dwuczęściowego garnituru oraz koszuli. Zasadnicza różnica polega na tym, że w tej opcji zarówno garnitur jak i koszula uszyte zostaną konkretnie pod Waszą sylwetkę oraz przy uwzględnieniu Waszych preferencji oraz życzeń odnośnie rozwiązań stylistycznych.

W tym wypadku, na przygotowanie garnituru do pierwszej przymiarki potrzebować będziemy 4-6 tygodni oraz 1-2 tygodnie na ewentualne poprawki i dopasowanie.

Bez względu na to, którym wariantem naszej oferty jesteście zainteresowani, zapraszamy serdecznie na bezpłatną konsultację do jednego z naszych fizycznych salonów. Nasz personel z ogromną przyjemnością przedstawi dostępne możliwości oraz pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Więcej o naszej pełnej ofercie ślubnej przeczytacie tutaj: Oferta Ślubna